top of page

Zachytíme Váš svatební den!

Netvoříme pouze fotky a videa, tvoříme skutečné příběhy.

Teď je čas na ten nejkrásnější příběh – Váš svatební den.

Procházka novomanželů na jejich svatbě

Díky předsvatební schůzce se dopředu poznáme a budeme pracovat tak, abychom zachytili jedinečnost Vašeho vztahu

a naplnili Vaše představy.

Zaznamenáme každý polibek, úsměv a slzu dojetí

Vytvoříme vzpomínku, díky které si Váš den D můžete

připomenout klidně i za 50 let. 

231609_FN_301A3582.jpg
Svatební polibek při párovém focení

Fotografie, které Vám vyrazí dech

Svatby foto

Díky svatebním fotografiím si kdykoliv můžete připomenout nejdůležitější momenty z Vaší svatby a vrátit se zpět v čase do dne, kdy jste si slíbili svoji lásku navěky.

Chcete si toho prohlédnout více? Koukněte na naše protfolio!

Video, které Vás pokaždé dojme k slzám

Svatby video

Prohlédněte si všechna naše videa!

image.png

Diana & Vítek
19. 8. 2023

Dojmy od Vás

,,Děkujeme za krásnou vzpomínku na naši svatbu. Svatební videa mají oproti fotkám prostě svoje kouzlo a zpětně jsme opravdu vděční, že je máme, spolu s fotkami je to ta nejdůležitější věc, co nám ze svatby zbyla. Pokaždé, když se na videa podíváme, tak nás dojmou. Svatební klip je kvalitně zpracovaný, zachycuje ty nejlepší okamžiky ze svatby a dokument nás vtáhne zpátky do onoho dne, navíc jsou zde natočené vzkazy našich blízkých a proslovy, které jsou k nezaplacení. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Libertas Pro, protože jsme sháněli kvalitní práci za rozumnou cenu, kterou jsme zde dostali a třešničkou na dortu bylo, že kluci dělali příjemnou a pohodovou atmosféru na svatbě a skvěle spolupracovali i s naším fotografem! S celou firmou byla od příprav až po dodání videa hladká spolupráce. Za nás 6 hvězdiček z 5, doporučujeme."

„S Libertas Pro máme skvělou zkušenost. Bezproblémová komunikace a možnost domluvit se na všem, co si klient přeje, je jedním z největších bonusů. Jsou příjemní a zároveň profesionální. Z naší svatby máme díky jejich krásnému videu nezapomenutelnou vzpomínku. Vřele doporučujeme!“

image.png

Marie & Petr
24. 6. 2023

image.png

,,Moc děkuji za překrásné video, které mě pokaždé dojímá k slzám.

Komunikace byla skvělá, i přes technické obtíže, byla zajištěna náhrada a vše proběhlo v pořádku.  Mohu doporučit. Děkujeme."

Veronika & Roman
3. 6. 2023

,,Zdravím Vás, tak jsem mrkla na to video.... nejúžasnější.

Žádné změny neplánujeme, krásně jste to udělali, moc krásně."

image.png

Zuzana & Tomáš
12. 8. 2023

Ceny

Cena

Svatební klip

14 900,-

od

Nejdříve Vás čeká předsvatební schůzka, kde se osobně setkáte s kameramanem a představíte mu svoje očekávání. Ten pak s Vámi stráví celý svatební den, od rána, až po západ slunce, případně i déle. Zachytí každý důležitý moment, který si díky tomu budete pamatovat navždy.  Všechny záběry pečlivě projde, aby nevynechal žádný úsměv, ani slzu dojetí.  Vzpomínku Vám bude tvořit 5 - 7 minutové video s nejdůležitějšími okamžiky z celého dne.  Kromě krátkého klipu nabízíme i natočení svatebního dokumentu se záznamem celého obřadu a všemi proslovy.

Svatební fotografie

14 900,-

od

Fotografie jsou nejlepším způsobem jak si kdykoliv připomenout svatební den a své vzpomínky sdílet dál nejen svým přátelům. V našem balíčku se s fotografem nejdříve setkáte na schůzce, či na předsvatebním focením. Na svatbě s Vámi fotograf stráví celý den a na zhruba 250 snímcích zachytí to nejkouzelnější z Vaší svatby. Ty nejkrásnější fotografie pak dostanete upravené v digitální nejpozději do měsíce.

Svatební fotografie + krátký klip

24 900,-

od

Tento balíček Vám pomůže nejen v organizaci, ale hlavně podpoří hladký průběh Vaší svatby. Na předsvatební schůzce se seznámíte s fotografem i kameramanem. Jsou zvyklí pracovat v týmu a tak na budou svatbě neviditelní. Navíc nebudete muset řešit složité předávání informací mezi několika dodavateli a to Vám ulehčí už tak dost náročné přípravy Vašeho dne D.

Kapacity se plní rychle
ozvěte se co nejdříve!

Poptávané služby:

Děkujeme za rezervaci.

Pokud si s nebude s čímkoliv vědět rady kontaktujte nás:

728 268 825

 Michaela Konopásková

info@libertaspro.cz

Máte ještě
dotaz?

Prohlédněte si nejčastější dotazy!

Kdy dostanu fotografie/video?

Fotky či video zpracováváme přibližně 14 dní, nejdéle pak do měsíce.

Jak probíhá platba?

Při podpisu smlouvy platíte zálohu (30% ceny), zbytek částky poté co dostanete fotografie/video.

Jakým způsobem dostanu svoje fotografe/video?

Na Váš kontaktní mail zašleme odkaz s nahranými soubory, odtud je pak můžete stáhnout či sdílet s ostatními. V případě problému se stažením se nám ozvěte, soubory pošleme alternativním způsobem.

bottom of page